Alföldi Róbert lesz a Pózdium következő vendége. A színész, rendező a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után, július 20-án érkezik városunkba. A helyi közreműködő ezúttal Vámos Fruzsina és Szaka Attila lesznek. Ingyenes belépőjegyek július 8-án 16 órától igényelhetőek az Olvasó jegypénztárában. A beszélgetést később az Ózdi Városi Televízió műsorra is tűzi.
Bővebben...Kinyitottak ma az Ózdi Művelődési Intézményekhez tartozó közösségi házak és közművelődési intézmények. Így a polgármesteri intézkedés alapján az Olvasó és az Ózdi Muzeális Gyűjtemény is látogatható. Ennek szabályai kidolgozás alatt állnak. A közel három hónapig tartó zárvatartás azonban nem jelentett tétlenséget.
Bővebben...
Bővebben...Elmaradnak az előadások és programok az Ózdi Művelődési Intézmények egységeiben. Erről rendkívüli közleményben adott tájékoztatást az ÓMI igazgatója, Pappné Szalka Magdolna. A dokumentum arról informálja a közönséget, hogy várhatóan május 31-ig valamennyi rendezvényt le kell mondaniuk. Az intézkedésre a kormány által korábban kihirdetett veszélyhelyzet miatt van szükség.
Bővebben...